Žiť v centre mesta znamená byť v centre diania. Všetko, za čím ostatní denne dochádzajú z celého okresu, vy budete mať v pešej dostupnosti.

Do 5 minút pešo:

Prechádzky čarovným historickým centrom sa začínajú hneď pri vašich dverách. Najkrajšie ulice spolu s rekonštruovanou Halenárskou, nádherné pamiatky, vynovený amfiteáter s odpočinkovými zónami a detským ihriskom. Do piatich minút môžete navštíviť viacero skvelých kaviarní, reštaurácií alebo kultúrnych akcií. Susedstvo City Areny vám k tomu ponúka nepreberné možnosti nákupov a zábavy.

Do 10 minút pešo:

Z domu si v rámci centra skočíte za 10 minút skutočne kamkoľvek. Korzujte na Hlavnej ulici s čoraz bohatším kultúrnym programom a objavujte tie najlepšie gurmánske miesta. K životu patria aj úrady. Vy si však vybavíte väčšinu záležitostí bez auta a strácania času a nervov hľadaním parkovacieho miesta. Takto rýchlo sa dostanete aj do knižnice, na zimný štadión a pravidelné mestské trhy. Veľmi praktická je aj blízkosť mnohých škôl a polikliniky.

Do 15 minút pešo:

Širšie centrum Trnavy máte z PORTY v pešom dosahu už do štvrťhodinky. Už malá prechádzka vám bude stačiť k návšteve nemocnice alebo železničnej či autobusovej stanice. To sa rovnako týka všetkých úradov. V takejto blízkosti máte aj kúpalisko a športoviská na Družbe alebo na Slávii. A ak radi využívate bicykel, pribúdajúce trnavské cyklochodníky vám pomôžu dostať sa všade za polovičný čas.